بهترین روش بازسازی خانه به‌وسیله اپلیکیشن استادکار

تعمیر و نگه‌داری ساختمان باعث افزایش عمر آن خواهد شد. بازسازی ساختمان علاوه‌بر مزیت‌هایش ازنظر کاهش هزینه‌، باعث می‌شود خانه‌تان زیباتر جلوه کند و بر ارزش آن افزوده شود.
بهترین روش بازسازی خانه به‌وسیله اپلیکیشن استادکار

استفاده از مصالح مناسب و کمی سلیقه می‌تواند نتیجه‌ی مطلوب به‌همراه داشته باشد. اگر شما هم قصد دارید خانه‌تان را بازسازی کنید، برای هر بخش از ساختمان برنامه‌ریزی کنید. بودجه‌تان را در نظر بگیرید. اگر بودجه‌‌تان محدودی است، تغییرات ضرروی را مدنظر قرار دهید. برای مثال، اگر می‌خواهید دکوراسیون حمام یا سرویس بهداشتی را تغییر دهید و بین تعویض کاشی‌های شکسته و ترک‌خورده یا شیرآب مجبورید یکی را انتخاب کنید، بهتر است کاشی‌ها را تعویض کنید؛ زیرا ممکن است آب به لایه‌های زیرین نفوذ کند و خرابی‌های بیشتری به‌بار آورد. پس، تعیین اولویت‌ها یکی از تصمیم‌های مهم‌ خواهد بود.
مصالح مناسب انتخاب کنید

بعد از مشخص‌شدن فهرست کارهایتان، نوبت به طراحی و ایده‌پردازی می‌رسد. با ترکیب مواداولیه‌ی مختلف می‌توانید فضای آشپزخانه و هرجایی را منحصر‌به‌فرد کنید که تصمیم دارید تغییر دهید. اگر آشپزخانه‌تان کوچک است، از رنگ‌های روشن برای کابینت‌ها یا کاشی‌ها استفاده کنید. در سرویس بهداشتی و حمام، آینه نصب کنید تا فضا را بزرگ‌تر و روشن‌تر جلوه دهد.
لوله‌کشی ساختمان را تعمیر کنید

اگر در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی اثری از نم و رطوبت در دیوارها یا سقف یا کف مشاهده کردید، ممکن است لوله‌ها دچار شکستگی و نشتی شده باشند. در اسرع وقت از متخصص درخواست کنید برای عیب‌یابی و تعیین دقیق محل نشتی به شما کمک کند. امروزه، با کمک تجهیزاتی مانند دستگاه نشت‌یاب می‌توان در کمترین زمان و بدون تخریب محل دقیق نشتی را پیدا کرد. نشتی لوله‌ها ظاهر و شکل ساختمان را زشت خواهد کرد و ممکن است باعث نشست‌کردن ساختمان نیز شود. رشد قارچ و کپک از دیگر خطرهای دیر فهمیدن نشتی است. هرازگاهی از متخصص لوله‌کشی ساختمان بخواهید سیستم لوله‌کشی را وارسی کند تا درصورت هرگونه اشکال، سریع متوجه شوید.

استادکار
سرامیک و کاشی را عوض کنید

یکی از روش‌های ایجاد تغییر در آشپزخانه و حمام، تعویض کاشی‌ها است. همچنین، اگر سنگ توالت شکسته یا کاشی‌ها ترک‌خورده و شکسته‌اند، بهتر است آن‌ها را تعویض کنید. درز و شکاف بین کاشی‌ها در درازمدت باعث آسیب به سقف یا کف خواهد شد. زیرسازی و شیب‌بندی و عایق‌کاری ازجمله اقداماتی است که قبل از شروع کاشی‌کاری باید انجام شود. برای سرامیک‌کاری و کاشی‌کاری ساختمان بهتر است از متخصصان ماهر و باسلیقه در این زمینه استفاده کنید.

استادکار
از متخصصان استادکار کمک بگیرید

لوله‌کشی آب‌وفاضلاب و تعمیرات آن کاری بسیار تخصصی است که افزون‌بر دقت، به توانایی و تخصص نیاز دارد. نصب کاشی و سرامیک هم به دقت و ظرافت درخورتوجهی نیاز دارد تا زیبایی و کارایی را هم‌زمان به‌همراه داشته باشد. برای پیداکردن متخصص خوش‌نام و حرفه‌ای ممکن است روش‌های مختلفی وجود داشته باشد. بااین‌حال، ما سفارش ازطریق استادکار را پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا استادکار بهترین اپلیکیشن درخواست خدمات در کشور است.

استادکار علاوه‌بر ارائه‌ی خدمات لوله‌کشی آب، لوله‌کشی فاضلاب ساختمان، کاشی‌کاری و سرامیک‌کاری، خدمات دیگری مانند بازسازی ساختمان، نظافت منزل، خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، نصب کاغذ دیواری، تعمیرات پکیج و… را ارائه می‌دهد.

یکی از مزیت‌های استادکار، ارائه‌ی قیمت‌های شفاف قبل از شروع کار است. بدین‌ترتیب که می‌توانید قیمت خدمات مدنظرتان را در وب‌سایت استادکار مشاهده کنید و بعد از بررسی‌های لازم، سفارشتان را ثبت کنید. افزون‌براین، برای اینکه به بهترین متخصص‌ها دسترسی داشته باشید، می‌توانید ازطریق اپلیکیشن یا وب‌سایت استادکار سفارشتان را ثبت و از خدمات کارشناسی و مشاوره‌ی رایگان استفاده کنید.

 

منبع : زومیت